Wróć ● HARCERSTWO
DRUŻYNA HARCERSKA
● Przyrzeczenie harcerskie PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2019 22:37

W dniu 3.06.2019 nasze druhny uczestniczyły w zbiórce terenowej. Była to zbiórka szczególna, podczas której dziewczyny złożyły PRZYRZECZENIE HARCERSKIE oraz otrzymały krzyż harcerski. Uroczystość ta była zwieńczeniem całorocznej pracy drużyny.

Czytaj całość
 
● I Międzyszkolny Turniej Wiedzy z Pierwszej Pomocy
Piątek, 10 Maj 2019 22:00

2 maja, nasza drużyna pełniła służbę podczas uroczystości związanych z Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polski. 10 maja, zastęp Brzozy uczestniczył w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy z Pierwszej Pomocy. Nasza drużyna jako jedna z dwóch godnie reprezentowała powiat jarosławski.
Czytaj całość
 
● Harcerski kiermasz ciasteczek PDF Drukuj Email
Środa, 20 Marzec 2019 16:15

W środę, 20 marca zastęp Brzozy zorganizował Harcerski Kiermasz Ciastek. Każdy, kto zakupił ciastko, brał udział w losowaniu karteczek, wśród których były kartki z bonem na niepytanie.

Czytaj całość
 
● Pracowity luty PDF Drukuj Email
Sobota, 09 Marzec 2019 16:43

Luty był dla naszych druhen pracowitym miesiącem. Na początku dziewczyny wzięły udział w biwaku organizowanym w Jodłówce. Na feriach zastęp Brzozy uczestniczył w warsztatach z makramy.
Czytaj całość
 
Ferie zimowe z harcerzami PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Luty 2019 13:33

Dziewczęta z zastępu Brzozy: Klaudia, Julia, Zuzia i Magda poprowadziły zabawy i konkursy dla młodszych kolegów i koleżanek podczas ferii zimowych. Nauczyły też harcerskich piosenek.
Czytaj całość
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Wróć ● HARCERSTWO