Wróć O STRONIE
O STRONIE PDF Drukuj Email

Strona szkoły powstała w maju 2007 r. Na stronie znajdziesz m.in. informacje o naszym Patronie, uczniach i absolwentach. Odnajdziesz też podstawowe wiadomości o Tuligłowach.
Zobaczysz, jakie osiągnięcia mieli nasi uczniowie i w jakich kołach zainteresowań pracują, aby te osiągnięcia powtórzyć. Jeśli zechcesz, możesz zobaczyć KRONIKĘ powstałą na podstawie Kroniki szkoły pisanej przez szereg lat przez nauczycieli. Zobaczysz tam m.in. artykuł i zdjęcia z uroczystości NADANIA IMIENIA naszej szkole.

Proponujemy Ci odwiedzić internetową GALERIĘ SZKOLNĄ. Znajdziesz tu zdjęcia związane ze szkołą (m.in. zdjęcia z różnych uroczystości, wycieczek), Galeria będzie na bieżąco uzupełniana.

W sekcji STREFA UCZNIA znajdziesz to, co może Ci się przydać w nauce i w życiu codziennym. Zamieściliśmy tam m.in. artykuły na temat bezpieczeństwa i zdrowia a także plan lekcji oraz interesujące linki.

Jeżeli jesteś rodzicem, koniecznie odwiedź dział DLA RODZICÓW. Poszerzyliśmy go o szereg nowych artykułów. Dowiecie się m.in. co dziecko powinno umieć kończąc szkołę podstawową i przystępując do sprawdzianu po klasie szóstej?

Jeżeli masz jakieś uwagi (np. na temat naszej strony internetowej) albo po prostu chciałbyś nam coś napisać, upamiętnić swój pobyt na stronie zachęcamy do wpisywania się do naszej KSIĘGI GOŚCI >>>. Jedyne o co prosimy, to przestrzeganie podstawowych zasad kultury.

 

Zapraszamy również do działu CIEKAWE STRONY. Znajdziecie tam ciekawe strony zarówno dla młodszych dzieci, uczniów jak i rodziców. Możecie też rozwiązać test na kartę rowerową.

 

Mamy nadzieję, że zarówno treść jak i forma przypadną Wam do gustu!

MIłEGO ZWIEDZANIA
Opiekun strony: E. Potoniec

Administrator Administrator

 

Administrator strony:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 
Wróć O STRONIE