Wróć ● AKTUALNOŚCI ● Uczestniczymy w Kampanii Dobroczynnej Kilometry Dobra
● Uczestniczymy w Kampanii Dobroczynnej Kilometry Dobra
Sobota, 16 Marzec 2019 22:38

W sobotę 9 marca wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w zbiórce w Delikatesach Centrum w Rokietnicy. Zbiórka jest jedną z akcji w ramach „Jarosławskich Kilometrów Dobra".

 

Kampania rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 3 czerwca 2019r. Jej celem jest pozyskanie środków na organizację i prowadzenie warsztatów i zajęć dla dzieci o różnych potrzebach rozwojowych, organizowanie międzypokoleniowych imprez środowiskowych oraz zakup niezbędnych do tego celu pomocy i sprzętów m.in. dla naszej szkoły.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Tuligłów oraz przyjaciół szkoły do włączenia się w kampanię. Państwa wsparcie będzie szansą na zrealizowanie jej celów. Można nas wesprzeć finansowo na konto kampanii:

  • TPD- Jarosławskie Kilometry Dobra

  • Numer konta: 04 9096 0004 2001 0000 0329 0003

  • Tytułem: „kampania charytatywna”

Więcej na temat kampanii:

 

 

 
Wróć ● AKTUALNOŚCI ● Uczestniczymy w Kampanii Dobroczynnej Kilometry Dobra